banner33
banner34
banner35
Öne Çıkanlar Serkan Seyhan Uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyorlar oğul gözaltına alındı. indirilen S.K. manevi boyutu çok fazla” dedi.
banner39
banner40

Bu haber kez okundu.

Ünlü ‘FETÖ kumpası’ dedi Sakaçı

İl Başkanlığında düzenlenen toplantıda konuşan Ünlü: “Ortada bir tiyatro var. İl yönetim kurulu üyemizin videosunun şahsım ile alakası yoktur. Kişi ve kişilerin alakaları varsa MHP hükümleri hakkında uygulanacaktır. Konu detaylı olarak incelenecektir ve karar verilecektir.” dedi, görüntülerin FETÖ kumpası olduğunu iddia etti


Hakkında çıkan rüşvet iddialarına cevap veren MHP İl Başkanı Aydın Ünlü: “Karşılaştığımız durum MHP üzerinde oynanan bir oyundur. Bunlara MHP’nin aldırış etmesi mümkün değildir. Bizimle bu konularda çok değişik sınavlarımız olmuştur. 20 yıldır mücadele çizgimiz var. Karanlıktan gelen seslere aldırış etmeyiz. Bir buçuk yıl önce gizli kamera ile çekilmiş, sesli ve görsel olarak olmadığım bir video ortaya çıkmıştır . Gerek aile gerek siyasi hayatımla bağdaşmayan bir senaryo vardır. Devlet Bahçeli’nin evladı ve yol arkadaşı olarak yola devam ettim. Benim bir ilişkim varsa dünya nimetiyle ete kemiğe bürünmüş anım olurdu. Ortada bir tiyatro vardır."

Ortada bir FETÖ kumpası olduğunu iddia eden Ünlü konuşmalarını şöyle sürdürdü: "İl Yönetim Kurulumuz üyesinin basına ve medyaya düşen videosunun ne şahsım ne de partimle bir ilgisi yoktur. Gerek sosyal medyada gerekse basında ismi geçen kişi ve kişilerin ihmal ve istismarları varsa ki vardır, partimizin ilgili kurumlarınca ilgili hükümleri Kocaeli İl Teşkilatı tarafından uygulanacaktır. İl Yönetim Kurulu’ndaki arkadaşlar konuyu  detaylı olarak değerlendirecektir. MHP kurumsal kimliği olan bir siyasi partidir. İlgili kurulları vardır. İncelemenin ardından kamuoyuna gerekli açıklama yapılacaktır. MHP’nin hukuk birimi hem kayıt yapanla hem de bunu medyaya puntolarla çıkan basın mensuplarıyla ilgili de suç duyurusunda bulunacaktır. İncelediğinizde bunu akşam saat altıda  manşetten giren gazetecilere baktığınızda FETÖ ile ilişkisi olanların nasıl puntolar attığını gördüğünüzde MHP Kocaeli teşkilatlarının üzerinde bir kumpasın bir oyunun olduğunu en nihayetinde Kocaeli halkı bilmektedir. Kocaeli halkı nasıl 2011 kaset operasyonunda millete sahip çıktıysa bu kaset operasyonunda da Ülkücülere sahip çıkacaktır. Bu görüntü yerel seçimler öncesinde çekilmiş ve bugünlere saklanmıştır."

VİDEODA NE VARDI?

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’nün yaklaşık bir yıl önce bir otelin ruhsatını çıkarttırabileceğini söyleyerek Bahadır isimli bir vatandaştan 30 bin lira para aldığı, ancak ruhsat işini halledemediği halde şahsa parasını geri ödemediği iddiasını barındıran bir video sosyal medyaya düştü. Ünlü tarafından mağdur edildiğini iddia eden vatandaşın MHP İl Sekreteri İzzet Erdem ile il binasında yaptığı özel görüşme şahsi cep telefonundan kayda alındı. Görüntülerde İzzet Erdem’in MHP İl Başkanı Ünlü’nün, isteyene silah ruhsatı ayarlamak için de kurumlarla nasıl işbirliği yaptıklarını, silah ruhsatı karşılığında vatandaşlardan 15 bin lira para aldıklarını itiraf ettiği ortaya serildi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42