gaziosmanpaşa evden eve nakliyat
banner17
Öne Çıkanlar Sağlık Ocağı Bahçesinde Doğum Yaptı Salih Zeki Çolaktan nezaket ziyareti Seda Sayan Duyun Sesimizi desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Bu haber kez okundu.

Türkkan fabrikası mühürlendi" haberleri yalan çıktı

İYİ Parti Grup başkanvekili Lütfü Türkkan, hükümete yakın medyada çıkan "fabrikası mühürlendi" haberlerinin doğru olmadığını söyledi.

 
Lütfü Türkkan’a, AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu’nun kendisine ait fabrikanın devlet arazisi üzerinde kurulduğuna ilişkin açıklaması da soruldu. Konuyla ilgili haberlerde fabrikanın mühürlendiği ve yıkım işleminin ilerleyen günlerde yapılacağı öne sürülmüştü.

Arazi büyüklüğünün yanlış söylediğini belirten Türkkan, “O arazi 126 bin metrekare değil, 24 bin metrekaredir. 25 yıl önce fabrika inşa edildi. Fabrika yapıldığında bölgeye henüz kadastro gelmemişti. Fabrikanın tamamı kendi tapulu arazisi üzerinde inşa edilmiş. Orman kadastrosu geçince bölgedeki bütün fabrikalarında olduğu gibi bazı orman alanlarında taşmalar olduğu tespit edilmiş. Bunun üzerine Orman Bölge Müdürlüğü oradaki bütün fabrikalarla kira sözleşmesi yapmış” diye konuştu.

267 MİLYON DOLARLIK İHRACAT
Orman Bölge Müdürlüğünün kendileriyle olan sözleşmeyi tek taraflı olarak feshettiğini aktaran Türkkan, “Hanımefendinin açıklamasından sonra taşma olduğu söylenen yere ip çekilmiş. Fabrikanın mühürlendiği yok. Fabrika Türk sanayisinde önemli bir yere sahip. 267 milyon dolar ihracat yapan bir fabrika” dedi.

İFŞA ETMEYE DEVAM EDECEĞİM
“Sindirmek, yok etmek için bir sürü yol deniyorlar. Bu da bunlardan birisi” diyen Türkkan, “Bilmedikleri bir şey var, demirden korksak trene binmezdik. Ben Türkiye’de bir sanayici olarak muhalefet yapmanın ne kadar zor olduğunu biliyorum. Onları rahatsız etmeye devam edeceğim. Devletin sırtına yapışmış keneleri ifşa etmeye devam edeceğim. Yaptıkları her türlü hukuksuzlukları ifşa edeceğim” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

çingene escort