gaziosmanpaşa evden eve nakliyat
banner17
Öne Çıkanlar Seda Sayan Duyun Sesimizi desteklerinden dolayı teşekkür etti. Osman pepe

Bu haber kez okundu.

Tahsin Tarhan, AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz’a seslendi;

Ama cesaret edip sesini çıkaramıyor. İşsizlik ocakları söndürdü. Gerçek işsizlik oranı geldi 22ye dayandı. Ülkede 7. 5 milyon kişi issiz. Daha da kötüsü genç issizler. Her dört gençten biri işsiz. 18 yılın sonunda yoksulluk dayanılmaz boyutlara vardı. Hükümetin verdiği 1000 Lirayı almak için PTT kuyruklarında bekleyen milyonlarca insan bu ülkenin nasıl kötü yönetildiğinin en açık göstergesi. Bu manzaraya yürek dayanmıyor. Devletin kaynaklarını halka dağıtmak yerine müteahhitlere peşkeş çektiniz. Havaalanları köprüler otoyollar ve hastaneler. Yandaşlarınıza yaptırdığınız pek çok büyük kamu yatırımı var. Bu yatırımların maliyetini bilen var mı Siz biliyor musunuz Vekiller ve meclis biliyor mu Vatandaş biliyor mu?

DEVLET ÜÇ MAYMUNU OYNUYOR

Mahvettiğiniz tek şey ekonomi değil. Adalet Mülkün Temelidir diye yazıyor mahkeme duvarlarında. O söz sizin iktidarınızda uzak bir hatıraya dönüştü. Adalet mi kaldı Hukuk mu kaldı Mahkeme mi kaldı Türkiye en çok gazetecinin tutuklu olduğu ikinci ülke oldu dünyada. Haber yapanı gerçekleri açıklayanları birer birer hapse atıyorsunuz. Peki yaptığınız hakaretler işlediğiniz suçlar Sosyal medyada ölüm listeleri yayınlanıyor her gün. Değerlerimize ailemize kişiliğimize ve kurumlarımıza saldırılıyor. Savcılar sessiz. Devlet üç maymunu oynuyor. Bize gelince jet hızıyla açılan soruşturmalardan haber yok. Sizin de katkı da bulunduğunuz tek adam rejimi adaletle birlikte özgürlüğü de aldı elimizden. Nasıl bir düzene hizmet ettiğinin farkında mısın Mehmet Akif Yılmaz

AZ SAMİMİYET VARSA KATKI SAĞLARSINIZ
Tahsin Tarhan olarak tıpkı diğer tüm CHPliler gibi Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlunun liderliğinde yürüttüğümüz demokrasi mücadelesine katkı sunmaya devam edeceğiz. Az biraz samimiyet varsa siz de bu mücadeleyi eleştirmek yerine ona katkı sunarsınız. Kaldırın 10 barajını. Değiştirin artık 12 Eylülden kalan Seçim Yasası ve Siyasi Partiler Yasasını. Demokrasinin önünü açın. Halkın iradesi hiçbir engelleme olmadan sandığa yansısın. Çünkü egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Bizim tek bir derdimiz var. O da halkımızın özgürlüğü.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

çingene escort