gaziosmanpaşa evden eve nakliyat
banner17
Öne Çıkanlar Körfez İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti. cezaevi aracıyla Bolu İzzet Baysal Tıp Fakültesine kaldırıldı. Yunan Adasına Kaçmak İsterken Yakalandılar Bolu F Tipi Cezaevinde kalmakta olan Ünlü Kabadayı Alattin Çakıcı Mezarlıklar Bayrama Hazır

Bu haber kez okundu.

Rahmi Şenöz seçim bürosunu açtı

Adaylar arasında yer alan ve ciddi bir çalışma programı ile hazırlıklarını sürdüren rahmi Şenöz, listesine de önemli isimleri kaydetmeye başladı. Şenöz, 180 kişilik bir kadro ile seçime hazırlık yaptığını ve Körfez halkının takdir ve desteğini alacak yönetim kurulu listesini hazırladığını ifade etti. Şenöz, bu isimler arasında Ali İhsan Kahraman, Hüseyin Okan, Sıraç Başkurt gibi siyasette önemli yeri olan isimlerin yer aldığını, sürpriz bir çok ismin de daha sonra açıklanacağını söyledi.

“Güçlüyüz, kararlıyız, inançlıyız, kazanacağız” sloganıyla hazırlıklarını devam ettiren Rahmi Şenöz, Tütünçiftlik Petrolcüler İşhanı 1. Katta seçim bürosunu hazırladı ve faaliyete başlattı.

Yapılamayanları yapmaya, başarılamayanları başarmaya geliyoruz diyerek İYİ Parti’ye Körfez’de hızlı bir ivme kazandıracaklarını da sözlerine ekleyen Şenöz, “Görev dağılımında demokratik sistemle yapılanma yapacak ve çalışmalarımızda her an hesap vermeye hazır, şeffaf bir yönetim yapacağız” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

çingene escort