banner33
banner34
banner35
Öne Çıkanlar Serkan Seyhan Tehlikeli araba kullananlar
banner39
banner40

Bu haber kez okundu.

İzmit Belediyesi ekipleri gün boyu seferber oldu

Belediyenin Zabıta, Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından şehir genelinde yürütülen çalışmalarla olası olumsuzlukların önüne geçilerek, vatandaşların imdadına yetişti. Gerek Zabıta ekiplerinin kontrolleri, gerek vatandaşların belediye telefonlarına ihbarları, gerekse de Whatsap iletişim hattı üzerinden yapılan bildirimlere anında müdahale eden belediye ekipleri vatandaşların mağduriyet yaşamaması için tüm sahadaydı.

VATANDAŞ BİLDİRDİ, YIKILAN AĞACA ANINDA MÜDAHALE

Şirintepe Mahallesi’nde ikamet eden bir vatandaşın yıkılan ve yıkılırken araçlara zarar veren ağaçla ilgili belediyeden yardım çağrısına hemen cevap veren Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yıkılan ağaca müdahale ederek olumsuzluğu çözüme kavuşturdu.

MAZGALLAR TEMİZLENDİ

Yağış öncesi oluşan şiddetli rüzgâr sebebiyle dökülen ve mazgalları tıkayan yapraklara da müdahale eden Belediyenin Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, tıkanan mazgalları temizleyerek oluşan su birikintilerini yok etti. Şehir genelinde yürütülen süpürme işlemiyle de  oluşabilecek su birikintilerinin önüne geçilmiş oldu.  

FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ TEYAKKUZDA

Yağmur sonrası mahallerde oluşan toprak kayması ve çöküntü gibi olumsuzluklara anında müdahale eden Belediyenin Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri vatandaşlardan gelen ihbarlarla oluşabilecek mağduriyetlerin de önüne geçti. Yağmur sebebiyle şehir genelinde yürütülen alt ve üst yapı çalışmalarında oluşan olumsuzluklara da müdahale eden ekipler,gün boyunca yoğun çalıştı. 

EKİPLER 7/24 HİZMET VERİYOR

Gün boyu süren yoğun yağış sebebiyle ekiplerin şehir genelinde yoğun bir çalışma yürüttüklerini belirten İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, ekiplerin 7/24 görev başında olacaklarını belirterek, vatandaşların herhangi bir olumsuzluk yaşaması halinde belediyeye ulaşarak yardım talebinde bulunabileceklerini söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42