banner33
banner34
banner35
Öne Çıkanlar Serkan Seyhan Tehlikeli araba kullananlar
banner39
banner40

Bu haber kez okundu.

İFTİRACILAR ÇOĞALDI

1. Kaçak inşaatına müsade etmediğim bir ilçe başkanı, Güney Mahallesi Fener Sokak Numara:31 adresindeki metruk tek katlı binasını yıkarak iki katlı kaçak bina yapmıştır. İmar kanununun 32.maddesi gereği yıkım kararı aldığımızdan dolayı şahsın husumetine sebep olmuştur. Bu ilçe başkanı hala bu kaçak yapısını yıkmamıştır.
2. 2014-2019 döneminde Körfez’e en güzel projeler yapılmış ve halkımız bu hizmetide 31 mart 2019 tarihinde onaylayarak yine Ak Partiye Körfez de devam demiştir.
3. Şahsıma atfedilen bütün iftiraları ve söylemleri ispata davet ediyorum. Tamamı asılsızdır İSPAT ETMEYEN NAMERTTİR. Hayatımda Gürcistana adım atmadığım halde Gürcistanı kalkındırmışım vs. gibi iftiralar atmayı bir marifet saymaktadırlar. Yanlış kılavuzlardan bilgi aldıkları belli. Belediye yönetimlerinden zerre anlamayan fakat ben olsaydım böyle yapardım diye yorumlayan bir anlayış...
4. İyi Parti Kocaeli milletvekilinin iftirasına cevap vermemden rahatsız oldukları belli, gerçekleri dile getirmemden rahatsız oldukları ve iftiralarını yüzüne vurunca bocaladıkları görülmektedir. Aziz Körfez halkımızı kandıranlara asla hakkımı helal etmiyorum. Halkımız kimin ne hizmeti yaptığını ve samimiyetini çok iyi idrak etmektedir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner43