banner33
banner34
banner35
Öne Çıkanlar Serkan Seyhan Körfez Vali Aksoy Tehlikeli araba kullananlar
banner39
banner40

Bu haber kez okundu.

Emine Supçin Özgeçmiş:

Lisans ve yüksek lisan derecelerini Pamukkale Üniversitesi’nden aldı. Oxford Brookes Üniversitesi’ndeki İş İngilizcesi eğiminin ardından, devlet okullarında ve özel okullarda İngilizce öğretmenliği yapmaya devam etti.
Halen işletmekte olduğu, Özel Supçin Çocuk Kulübünün kurucusudur.  
Yazın ve edebiyatla olan ilişkisi ortaokul yıllarında başlamış, ilk şiiri on iki yaşındayken Erciyes dergisinde yayınlanmıştır. Ardı sıra pek çok yerel gazete ve dergilerde yazılar yazan Supçin, halen Ve Kadın dergisinde mizah yazıları yazmaktadır.
İlk eseri HİÇ 2012 yılında, ikinci eseri FİLOZOFLARDAN SEKSİ ŞEYLER 2013 yılında, üçüncü eseri DOKUNULMAMIŞ KADINLAR 2015 yılında Destek Yayınlarından çıkmıştır.

İki hafta çok satanlar listesinde kalan Dokunulmamış Kadınlar’ın ana felsefesi cehaletle savaştır. Bu felsefeyi kitabın girişinde bulunan “Cehaletin tek korkusu kadındır. Çünkü kadın öğrenirse, çocuklarına da öğretir,” sözü pek çok sosyal medya sayfalarında, yüz binlerce kere paylaşılmış, insanların etrafında buluştukları slogan haline gelmiştir.
Ayrıca Aydınlık Kitap Ek’inde kitap eleştirmenliği yapmış, yazdığı eleştiriler okuyucunun ilgisini çektiği, Ek’i yöneten Haldun Çubukçu tarafından ifade edilmiştir
Halen yönetmekte olduğu 57 binin üzerinde kişinin takip ettiği bir facebook sayfası vardır.
Dördüncü kitabı KIŞ raflarda yerini almış ve içerik özetini ifade eden; “Hayat kaldığın yerden değil, aldığın yaradan devam eder” sözü, günümüz corona virüs acılarının habercisi gibi olmuştur.
KIŞ çocuk istismarını yalın ve akıcı bir dille, gerçeğin ta kalbinden anlatmaktadır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42