banner33
banner34
banner35
Öne Çıkanlar Tehlikeli araba kullananlar
banner39
banner40

Bu haber kez okundu.

Çelik; Umut Kapısı Saadet Partisi’dir

Haftalık basın toplantısı yapan SP İl Başkanı Nurettin Çelik ; Geçtiğimiz aylarda ilimizde ve ülke genelinde şubeleri bulunan realavm1500’den fazla çalışanıyla birlikte milletin gözü önünde örtülü bir şekilde iflas ettirildi.

Avmde çalışan vatandaşımız deyim yerindeyse çaresiz bir şekilde sokağa atıldı ve ne yazık ki hukuki süreçte vatandaşlarımız yalnız bırakıldı. İşçilerimiz dertlerine derman bulabilmek için kapı kapı dolaşmalarına rağmen iktidarın bütün kapıları suratlarına kapanmış ve şimdi de saadet partimizin kapısını çaldılar. Hükümet ise çözüm bulmak bir yana işsiz vatandaşlarımıza billboardlarda reklam yaparak “gel SEKA Kâğıt Müzesini gez ve bir fabrikayı nasıl müzeye çevirdiğimizi gör” diyor adeta.

Memleketimiz çiftliğe dönmüş durumda, yaşanan yolsuzluklar, haksızlıklar, adaletsizlikler had safhada. Ülkenin dış ve iç politikası çökmüş durumda. Hal böyleyken Ak Parti ise çözümün değil iktidarda kalabilmenin peşine düşmüş. Bu ülkeyi zorlama beraberliklerle, sözde ittifaklar kurtaracaklarını sanıyorlar ama yanılıyorlar. Çünkü ittifakı millet sandıkta yapacak ve saadet aklını tercih edecektir. Hükümetler seçimlere kadar memleketin sorunları için çözüm üretir. Ama ne yazık ki hükümet, ülke sorunlarına çözüm üretmek yerine ittifak derdine düştü. Nereye bakacak olsak bir sorun var. Gençlerimiz gelecek ve iş kaygısı içindeler. Saadet Partisi olarak ülkemizin sorunlarına çözüm üretmeye çalışıyoruz. Problemlerin çözülmesi için fikir üretmeye mecburuz. Günlük çatışmalar ile problemlerimizi çözemeyiz. Saadet Partimiz ülkemizin sorunlarının tek reçetesidir.

Bir iş bin sözden daha üstündür. Real’de işçilerimiz mağdur. Biz Saadet Partisi olarak Real işçilerimize hukuki süreçte yardım edebilmek için elimizden geleni yapacağız ve bu süreci takip edeceğiz. Milletimiz artık görmüştür ki Saadet Partisi milletin vicdanı olmuştur. Gerçek manada vatandaşımızın derdini anlatabildiği, şefkat gördüğü ve çözüm aradığı tek kapı Saadet Partisidir. Saadet milletin vicdanıdır, milletin umududur.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner43

banner42