banner33
banner34
banner35
Öne Çıkanlar Tehlikeli araba kullananlar
banner39
banner40

Bu haber kez okundu.

Çakıcı’nın adamı Ömer Korkmaz’dan Sedat Peker’e: Sen ya bu ülkeden kaçacaksın ya da bu devlet seni alacak

Alaattin Çakıcı ve Çakıcı döneminin yakın tanıdığı aynı zaman da 1 numaralı ismi olarak gösterilen Ömer Korkmaz, çete lideri Sedat Peker hakkında açıklamalarda bulundu.


Peker’e ‘Sen bu devletten ya kaçacaksın ya da bu devlet seni alacak’ diye seslendi. 3.Göz Gazetesi’nden İrfan Aydın’a konuşan Korkmaz, “Bazı insanlar bizi susturmaya çalışıyorlar ama yanılmasınlar biz ölmedikten sonra susmayız” diyerek başlayan videosunda Peker’e sert sözlerle göndermede bulundu.

Korkmaz özetle şöyle konuştu:
Alaattin Çakıcı ve çakıcı döneminin yakın tanıdığı ve 1 numaralı ismi olarak gösterilen Ömer Korkmaz’ın açıklamalarından satırbaşları:

Sen ya bu ülkeden kaçacaksın ya da bu devlet seni alacak
Türklüğe hizmet edin diye seslendiği Peker’e şöyle konuştu: “Türk kepçesiyle bilmem kimin kazanını karıştırmayın. Bizi seven sevmeyen dostlarımızın yaşayıp neler çektiğimizi görsünler. Ölmedik ayaktayız. Anlatmaya’da devam edeceğiz oğlum… Sen ya bu ülkeden kaçacaksın ya da bu devlet seni alacak. Seni de alacaklar beni de gerekirse. Çıkıp konuşacağız…

Korkutamazlar bizi, 25 sene öncekileri de anlatacağım 25 gün öncekileri de anlatacağım. Bu devlet sahipsiz değil. Beni öyle orada burada anlattıklarınla yıldıramazsın…”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42